Kameleon Leon jest to połączenie pasji z misją tworzenia kreatywnych rzeczy, które można wykorzystać na różne okazje. Wszystko co wychodzi spod naszych rąk jest starannie wykonane, z dbałością o szczegóły i dobrą jakość. Doskonale rozumiemy potrzeby klientów dlatego podejmujemy wszelkie starania aby każdy był zadowolony z naszych produktów i usług.

Nasza oferta dzieli się na:

  • ofertę ślubną - ręcznie robione zaproszenia ślubne wraz z dodatkami jak winietki na stół, karty menu weselnego, zawieszki na alkohole, podziękowania dla Gości w formie pudełeczek gdzie można umieścić np słodycze, księgi gości, przypinki - te ostatnie mogą posłużyć jako identyfikatory dla Gości, winietka lub podziękowanie.
  • ofertę świąteczną - kartki na zbliżające się święta
  • ofertę dziecięcą - zaproszenia związane z uroczystościami takimi jak urodziny, Chrzest Święty, Komunia Święta oraz popularne bardzo exploding boxes, czyli pudełeczka pełne niespodzianek w środku
  • ofertę pomysłów na prezent - uwielbiana przez wszystkich ceramika z nadrukiem, grawerowane kieliszki w klimatycznych kuferkach drewnianych - polecane szczególnie dla Nowożeńców i Rodziców oraz koszulki z nadrukami 
  • ofertę graweru ploterem laserowym CO2, przy pomocy którego możemy wykonać grawer na szkle, papierze, sklejce, drewnie, laminacie, gumie do pieczątek.
  • ofertę renowacji fotografii - naprawa zniszczonych zdjęć od usunięcia zagięć, rysów, załamań, zabrudzeń po bardziej skomplikowane zabiegi jak uzupełnianie brakującego fragmentu.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kameleon Leon